• Σκόρερ : Ola Toivonen @ 4.70 (Betfair) - ποντάρισμα 5,00 €
  • Να σκοράρει 2 τέρματα ή περισσότερα : Zlatan Ibrahimovic @ 12.50 (Betfair) - ποντάρισμα 5,00 €

Επιστροφή στα ταμεία...

Δεν πήγε κι άσχημα η 3η μέρα του Euro...

Στο παιχνίδι της Ισπανίας με την Ιταλία τα πιάσαμε σχεδόν όλα, συμπεριλαμβανομένων του Χ ημίχρονο, να μπουν περισσότερα γκολ στο 2ο ημίχρονο, Ιταλία +1.0 ασιατικό χάντικαπ, over 3.5 και over 4.5 κάρτες, ακριβές σκορ 1-1 @ 8.20 και σκόρερ τον Φάμπρεγας @ 4.00!

Στο παιχνίδι της Ιρλανδίας με την Κροατία δε μας έκατσαν και τόσο καλά τα πράγματα με το 1ο γκολ α μπαίνει στα πρώτα λεπτά του αγώνα και την ισοφάριση να έρχεται στο 20λεπτο...τουλάχιστον πληρωθήκαμε από το δώρο της κάρτας στον Keith Andrews @ 4.50, κι αν ο διαιτητής δεν άφηνε το ιδιαίτερα σκληρό παιχνίδι ατιμώρητο θα είχαμε πληρωθεί και από τον Τσόρλουκα σίγουρα και από τις over 4.5 κάρτες..
Χαρακτηριστικό επίσης είναι ότι επειδή δεν ήθελα να ανοιχτώ σε αυτό το ματς, έκοψα πονταρίσματα μεταξύ των οποίων το over 3.5 (για κάλυψη στα σκορ) και το σκορ 2-3 (έμπνευση επηρρεασμένη από το Ιρλανδία-Ρωσία 2-3, που τελικά δεν την έπαιξα καν και στο τέλος παρακάλαγα να μην έρθει γιατί θα τρελαινόμουν...πλήρωνε αρκετά πάνω από 50.00) και της 1ης κάρτας στον αγώνα στον Άντριους @ 13.00...